Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Już rok czasu!][1.4.6][24/7][Dedyk][No-WL][No-Premium][NowyFreeBulid+SurvivalMap] MineStrike - Żyjemy z pasją do gier!


KAMIKADZEKKS

Opinia  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gra?e? u Nas na serwerze?

    • Tak.
      21
    • Nie.
      16
  2. 2. Czy podoba Ci si? serwer?

    • Tak.
      31
    • Nie.
      6
  3. 3. Chcia?by? co? nowego na serwerze?

    • Tak.
      27
    • Nie.
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swieta.gif

 

02.png

 

Witamy w Minecraftowym świecie MineStrike! Cieszymy się, że do Nas

trafiłeś. Zapewniamy, że znajdziesz tu swoje miejsce.

 

Ale do rzeczy, pewnie chciałbyś zacząć już grać .. nic prostszego!

Zapoznaj się z Regulaminami na spawnie i resztą informacji.

Następnie rozejrzyj się po mieście - masz do wyboru działkę na jednej z 12 ulic.

Dla Twojej informacji, na każdej z nich znajdują się po 24 działki,

do tego każda ulica ma swoją nazwę więc bez problemu będziesz się mógł

u nas odnaleźć. Wybrałeś już którąś? Jak tak to któryś z członków Administracji

przydzieli Ci ją na własność.

 

Skoro działkę już masz, to przydadzą Ci się materiały na budowę domu.

Polecamy Ci warpy z materiałami, na których znajdziesz odpowiednio :

piasek, kamień, kolorową wełnę, różnego rodzaju drewno i inne

podstawowe surowce, dzięki którym wybudujesz swoje lokum. Poza tym,

możesz skorzystać ze Sklepu i Centrum Handlowego,

w którym znajdziesz wiele innych materiałów, na niektóre z nich robimy

również przeceny. Dla Ciebie wybudowaliśmy również Hodowlę Zwierząt,

w której możesz zdobyć mięso, pióra, skórę i inne.

 

Przypuśćmy, że wprowadziłeś się już do nowo wybudowanego domu :-)

Przydałaby się jakaś rozrywka? Nie ma problemu! Codziennie organizujemy

różnego rodzaju eventy - czy to Spleefa, Przejście Parkurów lub Labiryntu.

Każde wygranie eventu jest odpowiednio nagradzane a nagrody nie są małe.

Można wygrać dużo róznych materiałów, większą działkę, dom, pieniądze, diamentowe

zbroje i narzędzia oraz wiele, wiele innych rzeczy. Poza tym, zawsze możesz pójść

do Kręgielni, Oazy spokoju, Przystani dla wędkarzy, Amfiteatru

czy Wesołego Miasteczka i przejechać się kolejką :-) Jeżeli mało Ci atrakcji -

możesz skorzystać z Basenu, Biblioteki, Areny PVP, MobAreny oraz Areny do expa.

 

Zabawa zabawą, ale przydałoby się trochę popracować .. nie musisz się martwić,

nie ma u nas bezrobocia ;-) więc bez problemu znajdziesz pracę.

Możesz być kim chcesz, dajemy Ci do wyboru wiele profesji.

Możesz zostać rybakiem, łowcą, kowalem, farmerem, drwalem lub

górnikiem. Każda praca ma swoją własną siedzibę w Pośredniaku.

To tutaj dowiesz się czy są wolne miejsca na dane stanowiska.

Za każdą wykonaną pracę dostaniesz odpowiednią ilość pieniędzy,

którą możesz albo zbierać albo wydać w sklepie. Czym więcej pieniędzy

- tym więcej możliwości a my za pieniądze dajemy Ci możliwość

dokupienia drugiej, większej działki oraz kupienia domu

w Nowym Mieście!

 

Dodajmy, że Administracja ma dobre serce, dlatego nie musisz polować

i kombinować jak zdobyć jedzenie bo wyżywimy Cię za darmo.

Wystarczy, że udasz się do Darmowych Restauracji i wybierzesz coś dla siebie,

masz do wyboru również Mc'Donalda i barek w Wesołym Miasteczku.

 

... Twoje życie trwa, a czuwa nad nim cała Administracja.

Staramy się, by nikt i nic nie popsuło Ci dobrej zabawy.

 

Nie obawiaj się, jesteśmy pełnoletnią i doświadczoną

załogą dlatego możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach :-)

 

Każdy z Nas ma swoją rolę i misję do spełnienia :

 

Właściciel Sieci MineStrike : KAMIKADZEKKS

- czuwa nad plikami, pluginami

i ogólnie stroną techniczną.

Zajmuje się również forum serwera, a także

Nowymi pomysłami oraz budową na serwerze.Ogólnie całą siecią

 

Założyciel Minecraft MMigSS

- zajmuje się głównie zarządzaniem serwera

 

Administratorzy Bell20 i EagleDead

- czuwają nad graczami, opiekują się serwerem

od strony gry, dbają by panował ład i porządek.

 

Moderator Skipp70

- pomaga odnaleźć się graczom w grze,

rozdaje działki i pilnuje porządku.

 

Do wszystkich członków Administracji możesz zwrócić się o pomoc.

 

Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Serwer ciągle się rozwija,

co chwilę wprowadzamy nowe zmiany by uatrakcyjnić Ci grę,

dlatego mile widziane są Twoje pomysły.

Jeżeli jakieś masz to udostępniamy Ci na serwerze "ścianę" na której

możesz pisać lub po prostu forum :-)

 

... To tak po krótce ;-)

 

[Wszystkie warpy znajdziesz pod komendą /Warps]

 

01.png

 

1. IP: 188.165.243.109:25058

2. Ilość Slotów: 30

3. Typ Serwera: NowyFreeBulid + SurvivalMap- NOWOŚĆ!

4. WhiteList: Nie

5. Nether: Tak

6. Kress: Tak

7. Zwierzęta: Tak

8. Potwory: Tak

9. PVP: Nie (tylko w niektórych miejsach, jednak plugin informuje)

10. Premium: Tak/Nie (gracz bez premium i z premium wejdzie, serwer jest dla każdego)

11. Konta VIP: Tak

12. Działki:

- 1 typ : Działki 15x15

- 2 typ : Działki 20x20

- 3 typ : Działki (niewymiarowe) GOTOWE!!!

- 4 typ : Działki 30x30 (VIP)

13. NPC: Tak

14. Rekrutacja na Moderatora: Zamknięta

 

09.png

 

1. IP: 94.23.245.111:27101

2. Ilość Slotów: 15

3. Typ Serwera: 4FUN+BF2+Medale

4. AMXBANS: Tak

5. FastDownload: Tak

6. Dostępność: 24/7

7. Protokuł: NS/S

8. Czas Mapy: 30minut

9. Lokalizacja: Polska

10. Ilość Map: 100

11. Konto VIP: Tak

12. Rekrutacja na Admina: Zamknięta

 

04.png

 

#1. Serwer Minecraft.

 

1. Właściciele: KAMIKADZEKKS, MMigSS

2. Administratorzy: Bell20, EagleDead

3. Moderatorzy: RafiX65

 

#2. Serwer Counter Strike.

 

1. HeadAdmin: KAMIKADZEKKS

2. Administratorzy: Lol!, MiotaNimJakSzatan, LubieFleshe

 

05.png

 

1. Świetną zabawę oraz atmosferę!

2. Doświadczoną, pełnoletnią, ogarniętą Administracje!

3. Brak Lagów!

4. Serwer Dedykowany Minecraft!

5. Mnóstwo pluginów (unikatowych)!

6. Bukkit przerobiony na wersje stabilną - podziękowania dla KAMIKADZEKKS!

7. Zero błędów!

8. Doskonałe budwole!

9. Fabułe gry!

10. Wspaniałe Konkursy/Eventy!

11. Bardzo dobre forum na dobrym silniku!

12. Własne serwery oraz forum!

 

A serwery nadal sie rozwijają! Codziennie na minecraft są nowe budowle. Mapa 100% w Naszym wykonaniu, żadne gotowce!

Wejdź sam zobacz, co oferujemy, jak dbamy o graczy!

Serwery są stworzone z myślą o Was. My jako administracja opłacamy wam serwery, forum abyście to Wy grali zupełnie za darmo!

Sprawdź sam! Przekonaj się! Wejdź!

 

Oficjalna prezentacja serwera Minecraft

 

http://www.youtube.c...XJ5WKyU

Więcej znajdziecie na kanale użytkownika KAMIKADZEKKS

 

07.png

 

1. Sponsorów !

2. Grafików !

3. Moderatorów Forum !

4. KidModeratorów... !

5. WAS !

 

08.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Święta u Nas już tuż, tuż! Zobaczcie nowości, które wprowadziliśmy! Na forum niedługo będzie padał śnieg, na miencraft wielkie choinki ozdobione a pod nimi prezenty! Wielki event już nadchodzi! Biomy zmieniamy na zimowe, a także będzie padał cały czas śnieg oraz niesamowite fajerwerki, które zobaczycie w wigilie, przed sylwestrem i w sylwestra!

 

O to nasze nowe logo na święta 2012/2013!

 

swieta.gif

Opublikowano

Zapraszam mila administracja pomocna 0 lagow mila administracja pomocna dzialeczke szybciutko sie dostaje. Pozdrawiam 21Voytek.

FACE PALM

Opublikowano

Gram na serwerze od 4 dni. Naprawdę bardzo fajny serwer, ale to co stało się wczoraj to przechodzi ludzkie pojęcie. Weszło 5-10 dzieci, pewnie z klasy (może 4 podstawówka), ktoś im dał diax eq zenchantowane na maxa i kampią od wczoraj od południa na surowcach do dzisiaj we 5, albo nawet więcej osób i zabijają, nie dadzą nawet skorzystać z promocji mikołajkowej. Dodatkowo cały czas popełniają błędy ort. i spamują niemiłosiernie. Cały czas, dosłownie - piszą sojuz, sojurz, raz ktoś napisał poprawnie sojusz. A potem gracze płaczą, że niejaka elinka im porwała eq a mieli sojusz. Dodatkowo ci gracze niszczyli surowce, tam gdzie się spawni gdy tepniemy się na surowce. Budowali pułapki, ściany za którymi się kryli i tam kampili. Gdy raz udało mi się uciec inni gracze bili mi brawa i dziękowali że pozwoliłem im się teleportować do siebie. Tak się działo przez 5 godzin wczoraj. Dzisiaj wchodzę - to samo. Wczoraj wszedł Herdion o randze HiYouTuber i powiedział że to nie jego wina że w mc grają 5 latki. Ma rację. Powiedział żebyśmy poczekali na adm. i zrobi z tym porządek. Była już osoba o randze administrator, ale można powiedzieć że nic sobie z tego nie robiła. Proszę - RATUJCIE serwer, bo opanowały go dzieci! Naprawdę gdy wejdziecie na serwer cicho i poobserwujecie co oni wyprawiają to nie trzeba żadnych dowodów!

Oto kilka z wielu sytuacji, która została udokumentowana screenem: http://zapodaj.net/i...b2426498058.jpg

http://zapodaj.net/images/73ff521223647.jpg http://zapodaj.net/0e249a3386bd5.jpg.html http://zapodaj.net/images/143f65ffb9705.jpg http://zapodaj.net/images/c6b70bdfd5a88.jpg

Dzisiaj był najgorszy spam, reklamowali jakiś serwer SkyCraft i pisali to samo przez 5 minut chyba.

Opublikowano

Wszystko co napisal xxx.xxx dotyczy nie naszego serwera , wiec xxx.xxx nie wiem jak tu trafiles. Mamy serwer z ZASADAMI i nigdy takich akcji u nas nie bylo i nie ma !

Opublikowano

Gram na serwerze od 4 dni. Naprawdę bardzo fajny serwer, ale to co stało się wczoraj to przechodzi ludzkie pojęcie. Weszło 5-10 dzieci, pewnie z klasy (może 4 podstawówka), ktoś im dał diax eq zenchantowane na maxa i kampią od wczoraj od południa na surowcach do dzisiaj we 5, albo nawet więcej osób i zabijają, nie dadzą nawet skorzystać z promocji mikołajkowej. Dodatkowo cały czas popełniają błędy ort. i spamują niemiłosiernie. Cały czas, dosłownie - piszą sojuz, sojurz, raz ktoś napisał poprawnie sojusz. A potem gracze płaczą, że niejaka elinka im porwała eq a mieli sojusz. Dodatkowo ci gracze niszczyli surowce, tam gdzie się spawni gdy tepniemy się na surowce. Budowali pułapki, ściany za którymi się kryli i tam kampili. Gdy raz udało mi się uciec inni gracze bili mi brawa i dziękowali że pozwoliłem im się teleportować do siebie. Tak się działo przez 5 godzin wczoraj. Dzisiaj wchodzę - to samo. Wczoraj wszedł Herdion o randze HiYouTuber i powiedział że to nie jego wina że w mc grają 5 latki. Ma rację. Powiedział żebyśmy poczekali na adm. i zrobi z tym porządek. Była już osoba o randze administrator, ale można powiedzieć że nic sobie z tego nie robiła. Proszę - RATUJCIE serwer, bo opanowały go dzieci! Naprawdę gdy wejdziecie na serwer cicho i poobserwujecie co oni wyprawiają to nie trzeba żadnych dowodów!

Oto kilka z wielu sytuacji, która została udokumentowana screenem: http://zapodaj.net/i...b2426498058.jpg

http://zapodaj.net/i...ff521223647.jpg http://zapodaj.net/0...3f65ffb9705.jpg http://zapodaj.net/i...b70bdfd5a88.jpg

Dzisiaj był najgorszy spam, reklamowali jakiś serwer SkyCraft i pisali to samo przez 5 minut chyba.

 

To nie mój serwer, widzę po rangach. Nie mam w ogóle na serwerze rangi [GRACZ] tylko mam [Obywatel]

Twoje screeny kłamią!

Dostajesz raport.... za spam i oszustwo

 

 

Co do Naszego serwera.

1. Nasz serwer ma pełne zasady! Dokładny regulamin! Ogarniętą, doświadczoną oraz pełnoletnią Administracje !!

2. Serwer jest na moich plikach (WorldEdit i Guard jest tylko od BR3ND) !

 

Więc proszę mi nie wciskać takich kitów, bo widać od razu, że to nie jest serwer MineStrike !

 

-------------------------------------------

Zapraszam na serwer!

Opublikowano

swieta.gif

 

 

UWAGA ! KONKURS ! DO WYGRANIA KONTO VIP ORAZ x2 DZIAŁKI ! WIĘCEJ INFORMACJI NA FORUM !

(w nowym roku, otwieramy konkurs, w którym prawdopodobnie będzie do wygrania 100 PLN)

 

 

Zapraszam na serwer! oraz do uczestnictwa w konkursie. Zapisy na forum!

Opublikowano

Witam,

Pozwólcie, że się wypowiem.

Więc:

Administracja 10/10

Serwer 9/10

Pluginy 9.5/10

 

Średnia ocena 9,4/10

 

POLECAM i zapraszam

Zbieram LIKE

dla Ciebie 1 kliknięcie,

a dla mnie tak wiele

 

1294477714-U1.png

Opublikowano

Dziękuje za opinię (powyższych kolegów)

 

Co do serwera:

 

UWAGA! Igrzyska Śmierci zostały chwilowo wyłączone.

 

Wprowadzamy nową mapę, na którą można wejść poprzez /warp survival

Będzie to mapa bez zasad, z PVP, z największą dawką emocji!

 

Stwierdziliśmy, że to będzie o wiele lepsze. Ponieważ korzystacie z naszych map podstawowych + macie mapke survival na której robicie wszystko co wam się żywnie podoba + zdobywacie na niej surowce!

Pomysł został wykonany przez Właścicieli serwera (czyli Mnie i Pana Migs'a)

 

Zapraszam!

Niedługo powiem więcej informacji o tej zmianie!

Opublikowano

Wielkie propsy! Serwer zajebi**, jednak na cs troszkę pustki ale i tak wszystko jest OK! Administracja miła 10/10 Forum 10/10 Minecraft 9/10 CS 5/10

 

Polecam! Wbijajcie !

Opublikowano

hahahaha wypierdalajcie z ta tania podrobka .... ZAJEBALISCIE "IGRZYSKA ŚMIERCI" z rocketservers.eu pajace jebane

 

//spam

Opublikowano

UWAGA ZMIANA IP !

 

188.165.243.109:25058

 

DZISIAJ BĘDZIE OTWARTY WIGILIJNY STÓŁ ! ZAPRASZAMY NA SERWEROWĄ KOLACJE !

 

UWAGA JEST UPDATE NA WERSJE 1.4.6 !!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...